ambulancia všeobecného lekára pre dospelýchVitality s.r.o.

neštátne zdravotnícke zariadenie Vitality s.r.o.

Základné informácie

  • Lekár: MUDr. Iveta Plšeková
  • Sestra: Nikola Vitteková
  • Pevná linka: 02 / 6241 0262
  • Mobil:
  • E-mail: recepty@plsekova.sk

Ordinačné hodiny

Dôležité informácie

Plánovaná dovolenka našej ambulancie

Od 7.-13.júla 2020. Zastupuje MUDr.Vilčeková na Zdravotnom stredisku Strečnianska. Len akútne stavy prosím. Lieky napíšeme do našej dovolenky. Objednávajte si ich prosím telefonicky a mailom: recepty@plsekov.sk. Na preventívne prehliadky je nutné objednať sa u sestričky po našej dovolenke. Vzhľadom na pretrvávajúce nebezpečenstvo corona vírusu, je nutné objednávať sa na operácie a prevencie. Akútne stavy prosíme, aby chodili najmä ráno, medzi 07:30 - 09:00. Kontroly PN medzi 09:00 - 10:00 . Potom ostatné kontroly.


Bežné ordinačné hodiny

Pre detailnejšie zobrazenie dňa pozri grafické ordinačné hodiny
Deň od do
Pondelok 07:00 13:30
Utorok 07:00 13:30
Streda 07:00 13:30
Štvrtok 13:00 17:00
Piatok 07:00 13:30

Zmluvné poisťovne

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  • Dôvera zdravotná poisťovňa, a.s.
  • Union zdravotná poisťovňa, a.s.


Doplnkové informácie

NOVINKA – elektronický recept

Vážení pacienti, od 20.12.2018 už vystavujeme recepty aj v elektronickej forme.To znamená, že ak si potrebujete nechať predpísať lieky, nemusíte ku nám chodiť pre papierový recept. Stačí nám poslať e-mail do schránky  recepty@plsekova.sk , v ktorom uvediete Priezvisko, Meno a dátum narodenia osoby, na ktorú treba vystaviť recept a zoznam pravidelne užívaných liekov, pre ktoré potrebujete vystaviť recept.

Ihneď, ako to z časového hľadiska bude možné, Vám vystavíme recepty a pošleme Vám ako odpoveď na Váš e-mail potvrdenie, že recept je vystavený.

Od toho okamihu môžete ísť priamo do lekárne, ktorá je zapojená do systému e-Health (väčšina lekární) a po predložení preukazu poistenca Vám lekáreň vydá lieky ako keby ste predložili papierový recept.


Mapa ambulancie

prízemie, za informáciami vpravo